» Strona główna  
Oprogramowanie dla służby zdrowia  |  Oprogramowanie do zarządzania firmą   |  Sprzęt i usługi  |  O nas
Oprogramowanie do zarządzania firmą :
 
Programy magazynowe »
+ KS-GMW
+ Wf-Mag
+ Optima
Programy księgowe »
+ KS-FKW
+ KS-FKD
+ WF-FAKIR
+ Optima Księga handlowa
Programy kadrowo-płacowe »
+ KS-KPD
+ Optima Kadry i płace
 
WF-MAG : gospodarka materiałowa
WF-MAG przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w małych i średniej wielkości firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych o różnym profilu działalności. Program pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cen, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia nadzór przepływu towarowego poprzez możliwość tworzenia zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.

WF-MAG jest programem uniwersalnym i wysoce konfigurowalnym. Wyposażony jest w kilkadziesiąt parametrów konfiguracyjnych pozwalających użytkownikowi decydować o sposobie pracy programu, miedzy innymi w rozbudowany system ostrzeżeń powiadamiający o zaległościach finansowych odbiorcy, przekroczeniu stanu minimalnego, braku towaru w magazynach, cenie zakupu przewyższającej cenę sprzedaży.

Prostota obsługi, czytelny interfejs użytkownika, szybki i wygodny dostęp do najczęściej używanych funkcji pozwalają na łatwe wyszukiwanie informacji (za pomocą pierwszych liter, numerów dokumentów, po dowolnym ciągu znaków, możliwość sortowania danych, grupowania danych, możliwość wglądu w stany magazynowe w dowolnym okresie czasu) jak również sporządzanie zestawień i prowadzenie analiz.

WF-MAG dostępny jest w wersji MINI - jednomagazynowej, przeznaczonej dla małych firm, w wersji STANDARD - wielomagazynowej z możliwością pracy w sieci (pierwsze stanowisko) oraz w wersji KLIENT-SERWER przeznaczonej dla dużych firm.

Na stronach WAPRO znajdują się dalsze informacje o wersji dla DOS i Windows
Copyright TPM Komputer 2003  |  Kontakt  |  Webmaster